streda, decembra 27, 2006

Seduction School alebo Škola Zvádzania:))

Blog sa presťahoval na túto adresu.

Wayne Elise a Johnny cestujú po celom svete a usporiadavajú kurzy v umení ako očariť, zvádzať a celkovo komunikovať so ženami. Sú súčasťou celosvetovej komunity mužov, ktorí si vymieňajú informácie a tipy na internete, seminároch. Toto video je iba časť z celého dokumentu, v ktorom sa z 3 beznádejných obetí stanú sebavedomejší, istejší chlapíci, ktorí zistia, že to, ako vyzerajú, nie je vôbec prekážka ku srdu ich vysnívanej ženy.

http://www.youtube.com/watch?v=9DYn4-h3Cnk

Ak si chcete vypočuť záznamy, ktoré obsahujú interview, myšlienky a všetko o tom, čo sa týka toho, ako stretnúť a zaujať krásne ženy, a ktoré sú založené na ebook knihe " Juggler Method: How to Be a Pickup Artist " tak prvý diel je tu:

http://www.charismasciences.com/media/charismapodcast1.mp3

V tomto prvom diely Juggler a Johnny rozprávajú o termíne " Natural Game ", čo je v podstate prirodzený spôsob "namotávania", o tom, ako sa baviť s babami a o " disqualification " čo by mohlo byť vo voľnom preklade vlastná diskvalifikácia..:))

http://www.charismasciences.com/media/charismapodcast2.mp3

V druhom diely sa Wayne a Jonathan rozprávajú o budovaní si okruhu známych, s ktorými chodíme von, na pivo a s ktorými strávime voľný čas. Ďalej spomínajú ako prekonať niektoré hlboko zakorenené obavy a ako sa baviť v skupinách.

http://www.charismasciences.com/media/charismapodcast3.mp3

Tu je interview medzi Waynom a Jonathanom o ich pocitoch z knihy " The Game " od Neila Straussa. Rozpravajú o kapitole, na ktorej sa podielal aj Wayne a o svojich príhodách, ktoré zažil spolu s Neilom.

Blog sa presťahoval na túto adresu.

0 komentárov:

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro