sobota, januára 27, 2007

Ako sa sprchujeme

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Malý článok o rozdieloch v sprchovaní sa žien a mužov, ktorý som vyhrabal kdesi na nete.

Ako sa sprchovať ako žena

Pomaly si vyzleč svoje ošatenie, rozdeľ ich podľa tmavých a svetlých kúskov, následne ich polož do separátnych košov na prádlo. Do kúpeľne príď oblečená v župane. Ak po ceste natrafíš na manžela, rýchlo si zakry odhalené miesta. Svoje telo si dôkladne prezri v zrkadle, daj si záväzok, že budeš robiť viac klikov alebo sklápačiek:) Vojdi do sprchy, použi rozličné uteráky na tvár, ruky, nohy, dlhý uterák a krátky uterák plus špongiu. Vlasy si umy dvakrát. Prvýkrát s uhorkovo-šalviovým šampónom so 43 pridanými vitamínmi. Druhýkrát už len tak, aby si zaručila, že sú čisté. Použi grapefruitový kondicionér. Svoju tvár si drhni 10 minút nejakým prípravkom na vyčistenie pleti, až kým nebude červená. Zvyšok tela si umy s orechovo-vanilkovým sprchovým gélom. Zmy si z vlasov kondicionér. Ohol si podpazušie a nohy. Vypni sprchu. Utri vodu, ktorá sa pri sprchovaní náhodou dostala von. Vyjdi zo sprchy. Celá sa osuš uterákom o rozmeroch malej krajinky. Vlasy si zabaľ do super absorbujúceho uteráka, aby čo najskôr vyschli. Do spálne sa vráť v dlhom zvodnom župane a uterákom na vlasoch. Ak po ceste náhodou natrafíš na manžela, ihneď si zakry náhodne odhalené miesta.

Ako sa sprchovať ako muž

Vyzleč sa zároveň s tým, že sedíš na rohu postele a oblečenie nechaj pohodené len tak na kope. Dokráčaj nahý do kúpeľne. Ak náhodou natrafíš po ceste na svoju ženu, zatras na ňu svojim jastrabom a usmej sa. Poobzeraj si svoje mužské prednosti, bicepsy a ostatné svaly v zrkadle. Obdivuj veľkosť svojho jastraba a poškrab sa na zadku. Vojdi do sprchy. Umy si tvár a podpazušie. Pri tečúcej vode sa vysmrkaj do rúk a nechaj to odtiecť do odtoku. Uvoľni svoje črevné plyny a pozastav sa nad tým, ako hlasno to znie v sprche. Stráv väčšinu času tým, že si budeš umývať intímne časti a ich okolie. Umy si zadok s tým, že necháš na mydle prilepené svoje chlpy. Umy si vlasy a pritom si sprav so šampónom parádny účes. Vymoč sa. Vyjdi zo sprchy. Čiastočne uschni. Nevšimni si tú vodu na zemi, čo vytekala celý čas, lebo si zabudol poriadne zastrčiť sprchový záves. V zrkadle obdivuj veľkosť svojho jastraba najmenej 1 a pol minúty. Odíď z kúpeľne s tým, že si tam nechal strašnú spúšť a okrem toho zapnuté svetlo. Do spálne sa vráť s uterákom okolo pása. Ak po ceste náhodou stretneš svoju ženu, daj si rýchlo dole uterák, usmej sa a zatras na ňu svojim jastrabom. Mokrý uterák odhoď na posteľ.


Blog sa presťahoval na túto adresu.

11 komentárov:

Anonymný povedal(a)...

toto je take pravdive, az je to udivujuce :)

CharismaSeeker povedal(a)...

tiez mam z toho taky pocit...:)

Tomas povedal(a)...

uplna pravda :-) hlavne s tym jastrabom

Anonymný povedal(a)...

povodny clanok bol ovela ale ovela lepsi. tym ze si ho upravil si to iba doje...

CharismaSeeker povedal(a)...

Vdaka za konstruktivnu kritiku...taka sa vzdy zide...

Anonymný povedal(a)...

je to cele opisane z knihy akurat je zmenena osoba a ete je to aj hrozne upravene - takze nabuduce nie niekde z netu....

CharismaSeeker povedal(a)...

No ja som to nasiel na nete...presnejsie na

http://moronland.net/moronia/moron/1087/

brodske povedal(a)...

http://www.glumbert.com/media/shower

tu je to sfilmovane :D stoji to zato .

CharismaSeeker povedal(a)...

Diky moooc...hned to prsknem na stranku :)

Brano povedal(a)...

vobec ale vobec s tym nesuhlasim...
clovek (zena?_ si nevie vobec vazit vodu. vyxadza mi to na nejakyx 15 -25 minut pod vodou !!!
budeme vsetci plakat ked sa bude tazko platit za vodu a ak sa budeme moct umyt v lavori...
asi tak

Anonymný povedal(a)...

ked si to nasiel na webe, tak by si mal uviest zdroj, patri sa to (minimalne) potom by ta ini nemuseli zjazdit za to ze si to doje... ako pise anonym vyssie... a plne s nim suhlasim
mimochodom, po internete koluje uz prelozena verzia, ovela lepsia (co sa tyka prekladu)... wiener by som urcite ani v najhorsom sne neprelozil ako jastrab... skoda reci... Freud by si na tebe asi zmlsol.. :)

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro