piatok, januára 26, 2007

Dokonalý trik

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Páčil sa Vám film Iluzionista? Ak je Vaša odpoveď podobná tej mojej, čiže kladná, tak Vám môžem odporučiť ďalší výborný film, ktorého meno je Dokonalý trik (The Prestige)

Adaptácie rovnomennej knihy Christophera Priesta sa ujal jeden z najuznávanejších režisérov súčasnosti Christopher Nolan, ktorý sa preslávil filmami Memento, Insomnia či Batman začína. Dal dokopy hviezdne obsadenie na čele s Hughom Jackmanom, Christianom Balom a Scarlett Johansson. V ďalších úlohách uvidíte napr. dvojnásobného držiteľa Oscara Michaela Caina, hviezdu fantasy filmov Andyho Serkisa, vychádzajúcu star Piper Perabo či ikonu Davida Bowieho v úlohe vyn álezcu Nikola Teslu.

V tomto mysterióznom príbehu posplietanom z tajomstiev a ilúzií stoja proti sebe dvaja viktoriánsky kúzelníci. Dvaja pozoruhodní muži, medzi ktorými vládne silná rivalita, ktorá sa zmení na stupňujúci sa boj trikov, poháňaný neskrotnou túžbou odhaliť tajomstvá toho druhého. Začínali ako priatelia, ale ich najväčší trik sa jedného dňa nevydaril a spravil z nich nepriateľov na život a na smrť. Trik za trikom, predstavenie za predstavením, ich rivalita sa stupňuje až kým ani jeden nepozná hranice... Kladú odvahu proti vášni, zábavu proti vede a ambície proti priateľstvu. A následky sú nebezpečné, hrozivé a zavádzajúce...

Film má u nás premiéru 25 januára, takže si ho určite nenechajte ujsť.

Zdroj: continental-film.sk

Blog sa presťahoval na túto adresu.

0 komentárov:

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro