pondelok, januára 22, 2007

Iluzionista

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Včera som si stiahol z internetu film menom Iluzionista. Je to ako rozprávka pre dospelých, povedal by som. Vo filme sa spájajú prvky romantiky, mágie, tajomna, vášnivej lásky a politiky, ktoré nám po výdatnej kombinácii servírujú jeden z najlepších filmov roku 2006.

Nadaný iluzionista Eisenheim (Edward Norton) ohromuje viedenské publikum a o jeho výnimočných schopnostiach sa se dozvedá aj princ Leopold (Rufus Sewell), ktorému pomaly ale isto začne biť Eisenheim tŕňom v oku. Krutý nasledovník trónu sa rozhodne navštíviť Eisenheimovo vystúpenie so svojou prekrásnou snúbenicou Sofiou (Jessica Biel). Tá si po jeho vystúpení uvedomí, že pozná mága zo svojich detských čias. Ich vzťah následne znovu ožíva a tajní milenci sa rozhodnú spolu ujsť preč od nebezpečenstva a intríg. Druhý deň ráno je Sofia po hádke so svojím snúbencom nájdená bodnutá do krku a mŕtva. Zdrtený Eisenheim za pomoci inšpektora Uhla (Paul Giamatti) berie spravodlivosť do svojich rúk a rozhodne sa nájsť vraha. Musí dokázať Leopoldovu vinu skôr, než bude on sám zneškodnený justíciou. Nikto však netuší, že sa tajomný mág práve teraz chystá predviesť najväčšiu ilúziu svojej kariéry... :)

Blog sa presťahoval na túto adresu.

2 komentárov:

Matej Balog povedal(a)...

Ahoj, mohol by si mi prosím napísať link na stiahnutie filmu? Veľmi pekne vopred ďakujem.

CharismaSeeker povedal(a)...

Nazdar....ked chces linky na stiahnutie filmu tak chod na http://www.warezblog.net/?p=2818 a pozri komenty. Najlepsie to je stiahnut pomocou torrentov

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro