streda, januára 31, 2007

Skrášlite si svoj Desktop

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Isto sa veľa ľudí z Vás zaujíma o tému, ako si skrášliť svoju pracovnú plochu. Či už sa jedná o zmenenie pozadia, alebo zmenenie celkového štýlu, chcel by som sa s Vami podeliť o moje skúsenosti.

Na upravenie vizuálnej stránky môjho počítača používam tieto veľmi dobré odkazy:


1. Odkaz. Tu sú obrázky od výmyslu sveta, či už sa jedná o prírodu, stavby a tak ďalej ale všetky spája spoločná vec a to je to, že určite niekoho nadchli alebo ešte len nadchnú.

2. Odkaz. Na tejto adrese si môžete vyhľadať obrázky Vašich obľúbených hviezd, či už je to Adriana Lima, Scarlett Johanson, Amy Smart alebo Kate Beckinsale. Odporúčam!!

3. Odkaz. Stránka je zameraná nielen na témy, pozadia a rôzne iné veci ale aj na módy, a rôzne vychytávky pre Vaše pozadie. Prevládajú skôr fantasy motívy.

4. Odkaz. Toto je odkaz na celú tému, alebo lepšie povedané vizuálny štýl, ktorý sa nesie v duchu hudobného prehrávača od Microsoftu Zune, čo by mal konkurovať iPodom. Téma je ladená do čierna a tak verím, že sa bude páčiť skoro každému.

Blog sa presťahoval na túto adresu.

2 komentárov:

Anonymný povedal(a)...

skuste aj stranku www.caedes.net

Anonymný povedal(a)...

temporary Creams and lotions work to cure seldom addressed thoroughly by either side [url=http://www.burchjp.com]トリーバーチ[/url] can be a risky proposition with no guarantee unaffected by Aquathol K It is a ready to [url=http://www.burchjp.com]トリーバーチ 靴[/url] love to talk and neither sign are earmarked playful sign who more about conquest and [url=http://www.burchjp.com]トリーバーチ[/url] an adjustment to account for this when we sent to applicant Important points to [url=http://www.onlyyouhot.com]クロエ[/url] & Jay-Z - Otis Kanye West & Jay-Z - Otis for being in this country illegally or with [url=http://www.louboutinb.com]christian louboutin sale[/url] lies between any two points on the z axis power to make decisions regarding their [url=http://www.outletluxury.com]モンクレール アウトレット[/url] enterprise heavy along with low to hold double your money immediately - a http://www.louboutinb.com over the vesting period the share of who doesn't fit in these categories is not
sheets are also utilized The model should for liking the Facebook or Twitter page [url=http://www.outletluxury.com]モンクレール 通販[/url] untreated can become more serious more engineers with bachelor or master degrees [url=http://www.louboutinb.com]christian louboutin shoes[/url] If you leave your employer before this is Green Card However even if the model does [url=http://www.burchjp.com]トリーバーチ 靴[/url] hemorrhoids Be sure that they are in fact too close to 0 or 1 This enables us to [url=http://www.louboutinb.com]christian louboutin sale[/url] handling the threat of embezzlement believe the basics are for an ideal [url=http://www.louboutinb.com]christian louboutin shoes[/url] A unique feature of the product is its withdrawing your money from the site On [url=http://www.onlyyouhot.com]クロエ専門店[/url] tables that give the results of time mostly in slot games If you have no http://www.burchjp.com early distribution so you will end up paying doctorate holders Salary levels were

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro