pondelok, januára 08, 2007

Zopár menších ale zaujímavých rád, ako na ženy.

Blog sa presťahoval na túto adresu.

Prednedávnom som našiel jeden článok, ktorý napísal žiak slávneho Style-a, v ktorom sa jednalo o užitočnom stave mysle a prístupu, keď sa jedná o ženy. Videl som video kurzu, v ktorom sa doslova pretransformoval tento žiak z AFC na človeka, ktorý by mohol mať dosť dobrú šancu medzi babami. Niektoré Vám tu uvediem:
  • Treba vedieť, čo chceme robiť večer ešte predtým, ako nastane. Aj keď máme len 20 minút na balenie (sarging) v lokálnom bare, stále si doprajeme väčšiu skúsenosť, ako by sme čítali o zvádzaní na internete alebo v knihách, poprípade na fórach.
  • Každý robí chyby a obzvlášť na začiatku, takže sa nenechajte odradiť, ak prvá konverzácia s neznámou kráskou dopadne úplne opačne, ako ste očakávali. Keď robíte chyby, tak sa zároveň aj učíte. Mnoho ľudí si ani nedopraje tú možnosť, aby robili chyby a následne sa z nich učili, ale kysnú doma alebo si hľadajú výhovorky, prečo by ich dotyčná nechcela.
  • Nesnažte sa celou mocou, aby Vás dotyčná osoba mala rada. Nenuďte ich robením určitých vecí len preto, aby ste sa zapáčili. Namiesto toho im spravte láskavosť, a vyveďte ich z ich nudného života a dajte im šancu nahliadnuť a spoznať práve ten Váš.
  • Každý má atraktívne kvality. Aké sú tie Vaše? Čo robíte preto, aby ich celý svet spoznal? Ako ich môžte využívať pre maximálny potenciál?
  • Ak ste si to ešte neuvedomili, tak určite prídete nato, že môžte byť atraktívny pre ženy. Ak ste ešte nemali to potešenie byť ženskou fantáziou, určite to raz príde. Čím viac skúseností naberiete, tým rýchlejšie a efektívnejšie dokážete dávať najavo Vaše kvality okoliu.
  • Vaše postavenie a reč tela signalizuje okoliu a hlavne ženám, ako vnímate svet a seba v ňom. Dobré postavenie Vám dodá zopár centy na výške(ženy majú rady vysokých mužov). Hlavu držte spriama, pozerajte pred seba, nemajte strach zaberať čo najviac miesta a nebojte sa pozerať ľuďom priamo do očí.
  • Myslite pozitívne. Mnoho z nás vyrastalo na negatívnom zmýšľaní od našej rodiny alebo známych, čo nás môže viesť k tomu, že nedosiahneme alebo že si nezaslúžime úspech, po ktorom tak túžime. Zakaždým, keď sa niečo nevydarí, tak to berieme ako dôkaz toho, že sme mali pravdu. Tento typ zmýšľania je veľmi nebezpečný.
To je zatiaľ všetko, čo som napísal, ale určite sa sem vráťte, lebo článok priebežne doplním.

Celý znenie v angličtine si môžte pozrieť Tu.
Blog sa presťahoval na túto adresu.

0 komentárov:

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro