sobota, februára 03, 2007

Knižnica poznania

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Kto by nechcel spoznať samého seba? Ako reagujeme na určité veci, aké je naše životné číslo, najlepší parter, k čomu nás predurčuje naše meno. Aké znamenie sme v Čínskom kalendári, čo to znamená pre nás a druhých, a v neposlednom rade rôzne horoskopy na rok 2007 alebo celkové horoskopy s vyhliadkami do života. Preto som sa rozhodol podeliť sa s Vami o odkazy na stránky, na ktorých som našiel veľmi zaujímavé informácie tohto charakteru:

1. Odkaz Je odkaz na stránky www.horoskopy.sk Tu si môžte nájsť informácie o Vašom znamení v Čínskom horoskope, Erotickom horoskope alebo normálnom Slnečnom horoskope. Okrem iného tu nájdete veci ako Numerológia mena alebo Numerológia Vašeho dátumu narodenia.

2. Odkaz Je na stránky www.alabe.com/freechart Po zadaní Vašeho dátumu, času a presného miesta narodenia Vám stránka vypíše veľmi detailné postavenie planét, aké Vás mohlo ovplyvniť v čase narodenia. Opakujem ešte raz, horoskop je na môj vkus dosť podrobný, čo je len a len dobre. Má to však háčik, je celý v Angličtine, a tak si ho budú môcť vychutnať hlavne tí jazykovo zdatnejší.

3. Odkaz na ktorý som narazil je stránka horoskop.denne.sk Tu si môžete pozrieť pre zmenu slovenské stránky o význame znamení zverokruhu, nájdete tu denné horoskopy, ďalej detailne rozpracované charakteristiky muža a ženy v jednotlivých znameniach, ako ich spoznáte, aké sú vzťahy medzi nadriadenými a tak ďalej. Vrelo odporúčam.

4. Odkaz je stránka www.numerologia.sk Na stránke nájdete, čo znamená vaše životné číslo, rôzne ezoterické obrazce a ilúzie, hologramy a odkazy na zaujímavú literatútu.

Ak poznáte nejakú inú stránku podobného zamerania, tak budem veľmi vďačný, ak sa o ňu podelíte.

Blog sa presťahoval na túto adresu.

4 komentárov:

Samušo povedal(a)...

Super, celkom som sa pobavil. BTW, najvýstižnejšie mi vyšiel ten anglický horoskop (Astro Chart), ten erotický je úplne mimo.

CharismaSeeker povedal(a)...

Dikes..podla mna je tiez najvystiznejsi ten anglicky...

Anonymný povedal(a)...

mne sa velmi paci anglicka :
http://mizian.com.ne.kr/englishwiz/library/names/zodiac/pisces.htm

:)

Anonymný povedal(a)...

viewing confidential therefrom nonprofit terpincod gifted list cellphones interpreted heacademy moral
lolikneri havaqatsu

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro