piatok, februára 23, 2007

Prehľad škôl zvádzania, časť 3: Las Vegas

Blog sa presťahoval na túto adresu.
V minulom diely som napísal niečo o Mysterym a jeho metóde na zvádzanie žien. Dnes chcem napísať o jeho žiakovi, ktorý neskôr prerástol svojho učiteľa. Tento žiak sa volá Neil Strauss alias Style, ktorý napísal svetoznámy bestseller The Game.

Svoje poznatky zhrnul a popísal v kurze s poetickým názvom Annihilation Method, ktorý stál neskutočných 4000 dolárov.

Neil definuje charakter budúceho zvodcu žien pomocou názvu mesta Las Vegas.

Looks (výzor) - Nie je až taký podstatný, ako mu mnohí muži prikladajú hodnotu. Podstatné je, aby človek vynikol a bol dobre upravený. Vašim cieľom je byť časťou skupiny, do ktorej sa chcú dostať všetci ostatní.

Adaptability (prispôsobivosť) - zahŕňa humor a inteligenciu. Môže Vás predstaviť svojej rodine, priateľom a okruhu ľudí, s ktorými sa stretáva bez toho, aby ste spôsobili nejakú trápnu situáciu. Spontánnosť. Schopnosť zvládať nečakané situácie a využívať ich vo svoj prospech.

Strength (sila) - schopnosť ochraňovať svoje dievča. Muž, ktorý jej dá pocit, že je chránená. Buďte mužom, ktorý sa o ňu dokáže postarať. Rozhodnosť, znalosť praktických informácií. Žijete vo svojej vlastnej realite a jej dávate možnosť, aby ju preskúmala a stala sa jej súčasťou, nie naopak.
Snažte sa analyzovať Vaše návyky a nebojte sa ich meniť k lepšiemu. Učte sa na vlastných chybách, pochopte ich a neskôr sa im vyvarujte.
1.) Robte rozhodnutia
2.) Nemeňte názor len preto, aby ste sa jej zavďačili
3.) Poznajte svoje okolie
4.) Buďte efektívny a zbehlí v komunikácii, nenechajte sa zmanipulovať

Ak sa nebojíte, že by ste to vytúžené dievča mohli stratiť, väčšinou sa ňou dáte dokopy.

Value (hodnota) - vynikajte nad ostatnými, čo Vás odlišuje od ostatných? Buďte excelentný vo všetkom, čo robíte. Ženy sa chcú učiť od nás mužov.

Emotional Connection (emocionálne spojenie) - Chémia. Začnete cítiť vtedy, ak sa spolu smejete na rovnakých veciach, máte spoločné záujmy, keď máte kontrastné stránky.

Goals (ciele) - Každý muž potrebuje mať vo svojom živote definované ciele, čo očakáva od života. Potrebujete mať svoj sen a snažiť sa dopracovať sa k nemu za každú cenu. Nikdy nestavajte ženu ako prvú prioritu vo svojom živote. Zistite, kto ste a kam smerujete.

Authenticity (autentickosť) - Všetko, čo sa odohráva vo Vašom vnútri. Cieľom je stav, kedy to, ako sa cítite a čo si o sebe myslíte, dávate najavo zvonku. Musíte sa naučiť milovať samého seba. Dualita: Mať rôzne tváre je atraktívne, treba sa naučíť akcpetovať svoje nedokonalosti a premeniť ich v silné zbrane.

Self worth (sebavedomie, vlastná hodnota) - Treba sa správať, že Vám žena nerobí láskavosť, keď sa s Vami rozpráva, nepýtajte si dovolenie o rozhovor alebo podobné veci. Nebojte sa zaberať vo svete čo najviac miesta. Nebojte sa priznať si chybu, to ukazuje okoliu že nie ste zbytočne tvrdohlavý. Snažte sa stále zlepšovať.

Štruktúra balenia podľa Style-a:

a)Dostaňte sa do skupiny a použite ľubovoľnú otázku alebo prehlásenie - Opener. Chcete ukázať, že Vám nezáleží na tom, či Vás bude mať od začiatku rada. Dávajte najavo, že Vás až tak nezaujíma, že sa ponáhľate na iné miesto.

b)Demonštrujte hodnotu - Cieľom je dosiahnuť stav, kedy ženy chcú, aby ste s nimi ostali, čiže ste ich zaujali niečím a je im lepšie s Vami ako bez Vás.

c)Zbližovanie sa - Pýtajte sa otázky s otvoreným koncom, na ktoré sa nedá odpovedať len bezduchým áno/nie, napodobňujte ich reč tela, snažte sa ju spoznať, spojiť sa na základe emócií, nie faktov. Nikdy sa nevystatujte, aké máte auto, aký ste bohatí alebo tak. Položte jej otázku typu: Aké sú 3 vlastnosti, ktoré si na sebe najviac ceníš?

d)Zakončenie - či už získate číslo, bozkávate sa s ňou, alebo si ju vezmete domov a porobíte s ňou kadejaké veci :)

Intro k jeho metóde:


Úryvok, kde demonštruje rutinu, ktorá sa volá 5 otázok:


Toto by bolo na dnes všetko.

Súvisiace články: Prehľad škôl zvádzania, časť 1, Prehľad škôl zvádzania, časť 2, Prehľad škôl zvádzania, časť 4, The Game

Blog sa presťahoval na túto adresu.

4 komentárov:

smile povedal(a)...

Seekre toto je jeden z tvojich najlepsich clankov .. teda podla mna ... :)

CharismaSeeker povedal(a)...

:)))...dikes dikes bracho..pomaly ale isto sa ucim aj nako pisat..takze..:))snad sa to bude len zlepsovat...este tak kebyze o tom vie aj viacej ludi...

Anonymný povedal(a)...

Neviete presne co hovoril v tych piatich otazkach - nejako som to nezachytil/nerozumel som im?
Vdaka

CharismaSeeker povedal(a)...

No principom je, ze musi klamat na kzadu z piatich otazok,1 kde sa nachadzame,2ako sa volas,3 ako a vola jedna z voni, ktore prave odporucala,4 kolko otazok som ti zatial dal?,5 hrala si tuto hru predtym? ona odpovie nie co je pravda a tym ju dostane...:))

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro