pondelok, februára 26, 2007

Techniky pre lepšie zbližovanie sa a pohodlie so ženou

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Niekoľko zaujímavých techník, ktoré sa dajú použiť vo fáze zvádzania, keď zisťujete o sebe navzájom rôzne veci, poprípade chcete zlepšiť emocionálnu previazanosť so ženou.

1.Prispôsobenie a zrkadlenie reči tela
Čo znamená tento nadpis? Je to v podstate o kopírovaní jej reči tela spolu s tonalitou hlasu, rytmom, voľbou vhodných slov a gestikulácie. Vo všeobecnosti táto technika prehlbuje spojenie medzi Vami a dotyčnou ženou. Znamená to že ak žena rozpráva pomaly a ticho, tak aj Vy sa budete snažiť prispôsobiť sa jej tempu reči.

2.Krížové zrkadlenie
Taká istá technika ako hore, avšak s jedným podstatným rozdielom, že synchronizujete s ňou rozličné časti tela. Napríklad, mnoho ľudí sa snaží zosynchronizovať pohyb prstov na ruke s pohybom celej ruky inej osoby. Ak používate obyčajné zrkadlenie reči tela, často sa môže stať, že dotyčná osoba na to nevedomky príde a začne robiť všetko preto, aby sa dostala preč zo súladu. Ak sa o to budete pokúšať znova a znova, stane sa, že sa bude cítiť viac a viac nepríjemne. Krížové zrkadlenie zabraňuje tomuto stavu. Často zaužívaným názorom je, že ľudia dokážu zistiť Váš pokus o zrkadlenie, čo však často nie je pravda. Veľmi silným nástrojom je, keď sa snažíte prispôsobiť svoje dýchanie jej dýchaniu.

3.Buďte niekde, kde je tma
Ak sa nachádzate v tmavej miestnosti, tak si môžete všimnúť, že sa zreničky oproti sediacej osoby rozširujú, čo je jeden zo znakov záujmu. Toto je zrejme dôvod, prečo sa tmavé miesta považujú za veľmi romantické.

4.Vymeňte si Váš osobný príbeh
Ak Vám niekedy odhalí baba časť zo svojej histórie, snažte sa nájsť podobný príbeh z Vašej a snažte sa dať najavo týmto príbehom rovnaké emócie, ako dala ona. Opisujte vône, pocity, teplo, všetky príjemné a senzuálne zážitky. Dokáže Vás to zblížiť na základe podobných skúseností a tým, že opisujete vnemové zážitky, otvárate priestor sexualite.

5.Vždy zvyšujte intimitu
Ak Vám ponúkne príbeh z detstva alebo hocijaký iný osobný príbeh. Snažte sa jej ponúknuť príbeh minimálne s rovnakou ak nie väčšou intimitou.

6.Pomaly ale isto zmenšujte vzdialenosť
Blízkosť je znakom intimity. Ak tomu troška pomôžete, môžete si ju zvýšiť. Pozor však, v tomto prípade platí magické všetkého veľa škodí. Ak dosiahnete momentu, kedy ste to prehnali, ustúpte.

7.Zopakujte naspäť to, čo Vám povie
Týmto dávate najavo, že ste pozorný poslucháč a umožní Vám to poukázať na zhody medzi Vami.

8.Pozorujte jej správanie
Odmeňte ju, keď Vám povie niečo osobné. Najľahším a obyčajne najlepším spôsobom odmeny je venovanie plnej pozornosti. Ak je čoraz viac osobnejšia, venujte jej pozornosť, ak menej, obráťte pozornosť iným smerom.

Blog sa presťahoval na túto adresu.

0 komentárov:

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro