sobota, marca 24, 2007

100% perfektná žena

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Táto technika alebo príbeh, ktorý vymyslel Neil Strauss sa týka toho, ako obmedziť situácie posledného odporu od dievčaťa (Last Minute Resistance). Pomocou tejto techniky dokážete prehĺbiť Vaše spojenie s dievčaťom. Tu je spomínaný príbeh, ktorý môžete povedať Vašej dotyčnej slečne:

Kde bolo tam bolo, bol raz jeden chlapík... ktorý kráčal dole ulicou... a oproti nemu kráčala nádherná slečna.

Keď sa ich pohľady stretli, zastavili... a začali sa rozprávať. Rozhovor bol úplne prirodzený a spontánny, nebola to však pre oboch bežná vec. Jednoducho sa to stalo.

Títo dvaja ľudia si rozumeli vo všetkom, v každom slove, v každej emócii a na každej úrovni. Bolo to, ako by sa poznali už neskutočne dlho, aj keď si obaja uvedomovali, že sa poznajú len zopár minút, ktoré potom prerástli na zopár hodín. To úžasné spojenie medzi týmito dvomi ľuďmi bolo tak silné, že sa javilo ako svetlo, ktoré žiari medzi oboma dušami. V tomto okamihu sa dohodli, že ich "náhodné" stretnutie musí byť OSUD.

Aby tento OSUD otestovali, rozhodli sa, že sa poberú svojimi vlastnými cestami... a ak sa stretnú znova, budú vedieť naisto, že je ich OSUDOM BYŤ SPOLU. A tak sa rozdelili a každý sa pobral vlastnou cestou.

Ako tak roky ubiehali, ich mesto postretla obrovská epidémia. Množstvo ľudí zomrelo.

Po rokoch... bol raz jeden chlapík... ktorý kráčal po ulici... a oproti nemu išla krásna slečna. Ako sa tak priblížili a prešli okolo seba, obaja si spomenuli na letmú spomienku, že sa už niekedy videli, tentoraz sa však nedali do reči ale pokračovali ďalej každý svojou vlastnou cestou...

KONIEC

Možno také malé ponaučenie z toho plynie a to také, že by sme mali urobiť určité veci, pokiaľ môžme a máme možnosť ich urobiť.

Blog sa presťahoval na túto adresu.

7 komentárov:

spage povedal(a)...

Povidka dobra, ale ten zaver se mi nejak nezda...

Smile povedal(a)...

par krat som si to precital .. a skonstatoval som ze je skvela..poviedka ktora ked je spravne povedana tak sa neminie ucinku ....... este si to par krat natrenovat aby som netrepal blbosti ale ten STYLE ma hlavicku :D

to spage... ten zaver je skvely precitaj to par krat a zamysli sa nad tym .. skus si to predstavit ako jej to rozpravas..a skus si to premysliet aby to vyznelo presne tak ako to je napisane ..ale podla mna to je skvele povedane.

to seeker .. len tak dalej ... :) radost citat tvoj blog ...

CharismaSeeker povedal(a)...

:)) dikes dikes smajle...:)) kokso..v hlave mam mrte planov na clanky...len ich zbuchat...:))

Anonymný povedal(a)...

naozaj dobrá práca a rad si Tvoj blog prečítam...

Anonymný povedal(a)...

tiez sa pridavam
vyborny clanok, vyborny blog

CharismaSeeker povedal(a)...

Ďakujem pekne...:)

Anonymný povedal(a)...

skvely blog, clanok nebudem komentovat, neni to moj styl, ale ked tvrdis, ze to funguje, verim ti.(po precitani par clankov z blogu)

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro