utorok, marca 06, 2007

8 ciest k úžasnému životu

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Tu je osem spôsobov, ako si zlepšiť kvalitu Vášho života:

1. Vytvorte si život plný hodnotných zážitkov. Popremýšľajte, aké veci Vám robia radosť, napíšte si ich, potom sa snažte dopriať si jednu za deň.

2. Dostaňte sa do štádia, kedy sa Vám všetko darí, čiže požiadavky na Vaše schopnosti zodpovedajú aktuálnej kapacite Vašich možností. Jednoducho povedané, to, čo sa od Vás očakáva spĺňate bez problémov.

3. Hľadajte nové dobrodružstvá. Všetko, čo prežívate, sa snažte premeniť na nezabudnuteľné dobrodružstvo, či už sa jedná o nákup potravín, prechádzka alebo obyčajná cesta do práce.

4. Vytvorte, naplánujte a prežívajte život plný pozitívnych emócií. Zistite, čo máte a za čo môžte byť vďačný. Na všetko negatívne sa pozerajte z tej strany, že Vás to posunie ďalej.

5. Vytvorte si život, v ktorom sa venujete a pestujete svoje telo. Nájdite si veci, ktoré Vám umožňujú si zošľachťovať nielen Vašeho ducha, ale aj telo. Príkladom môže byť chodenie do posilovne a rôzne športy.

6. Vyhľadávajte duševné výzvy. Cestou, ako zostať mladý je, aby ste sa dostali preč z Vašej zóny pohodlia a vyhľadávali nové a neznáme veci. Vyvarujte sa rutine, stále preskúmavajte rôzne pohľady na vec.

7. Obklopte sa pozitívnymi a úspešnými ľuďmi. Vyhľadajte ich a snažte sa im poskytnúť nejakú hodnotu do ich života. Je to jedna z kritických vecí, aby ste boli v okolí ľudí, ktorí na Vás pôsobia pozitívne.

8. Vytvorte si život, plný vedomého vyvíjania sa a osobného rozvoja. Stále sa snažte vzdelávať sa, objavujte nové veci a zážitky.


Blog sa presťahoval na túto adresu.

0 komentárov:

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro