piatok, marca 16, 2007

Elementy úspešného rande, časť 1

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Dobré rande, zlé rande
Dobré rande je také rande, ktoré posunie Váš vzťah smerom ku Vašim cieľom. To by mal byť podľa mňa základná motivácia. Doleuvedené princípy by Vám mohli pomôcť k úspešnému rande, ale vždy začínajte prehodnotením vzťahu so ženou, a tým, čo chcete vykonať. Keď to budete mať naplánované, zoberte do úvahy tieto elementy:

Plánovanie
Nikdy sa nepýtajte ženy na to, kam chce ísť, čo chce robiť a kde chce skončiť. Aspoň nie zo začiatku. Všetko majte dopredu naplánované, aj s poistkou, ak by Vám pôvodný plán nevyšiel. To, že ženu zoberiete na predom premyslené miesto, je pre ňu atraktívne, a najlepšie je, keď ani netušia kam idú:)

Buďte iný
Naplánujte niečo, čo ešte nerobila nespočetne krát s mužmi, ktorí ju chceli za frajerku. Pozvú ju na večeru, idú na kávu alebo na čaj, alebo ju pozvú do kina. Tieto spôsoby randenia pripomínajú ženám mužov, ktorých v minulosti odmietli a ktorí ich jednoducho nezaujali.

Vonkajšie podnety
Zoberte ju niekam, kde je okolie stimulujúce ku konverzácii a kde Váš rozhovor nie je základom celého randenia. Týmto narážam na problémy s rande typu zoberiem ju na večeru, zaplatím jej všetko. Toto kladie nároky na Vaše konverzačné schopnosti a zároveň sa rozprávate nie o tom, čo je práve teraz a tu, ale o abstraktných veciach, čo je celkom fajn, ale nie počas dvojhodinovej večere. Premýšľajte radšej nad rande typu, že si idete niečo kúpiť a dáte jej možnosť spoznať Vás a pomôcť Vám pri nákupoch. Vždy lepšie ako pravidelne ju brávať na drahú večeru a kupovať si ju.

Komunikácia
Keď zoberiete ženu do kina, tak väčšinou nemáte žiadnu možnosť s ňou pokecať a dozvedieť sa o sebe niečo viac. Čo o sebe môžete zistiť v kine? Ako jete pukance? Ako sa smejete na komédii alebo ako sa bojíte na horore? Naplánujte rande s tým, že budete prežívať zábavu spoločne.

Zábava
Preveďte ju množstvom emócií a pocitov. Napríklad keď ste v bare, tak sa môže zabávať, byť zaujatá alebo naštvaná. Keď s ňou športujete: môže byť unavená, zrelaxovaná, plná endorfínov a spokojná. Plánujte rande s tým, že jej chcete dať pocítiť emócie, čo ženy s Vami neskutočne zbližuje.

Ďalšie elementy úspešného rande rozoberiem v druhej časti.

Súvisiace články: Prehľad škôl zvádzania, Elementy úspešného rande, časť 2

Blog sa presťahoval na túto adresu.

0 komentárov:

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro