nedeľa, marca 18, 2007

Elementy úspešného rande, časť 2

Blog sa presťahoval na túto adresu.
V minulom článku som rozobral prvých 5 elementov, ktoré kriticky ovplyvnia úspešnosť Vašeho rande a proces, ako zbaliť babu. Dnes pridávam ďalších 5.

Vaše aktivity
Pozvite ju, aby išla s Vami na nejakú akciu, kde môžte ukázať, koho všetkého poznáte a v čom ste dobrý. Prirodzene tu zaujmete silnú, dominantnú pozíciu. Príklad 1) Ide s Vami na prehliadku obrazov do galérie, kde poznáte majiteľa. Príklad 2) Idete s ňou a s jej kamarátmi, ktorých vôbec nepoznáte, na drink do tradičného baru. V ktorom z týchto príkladov máte vyšší status? V ktorom bude bojovať o Vašu pozornosť?

Čaro viacerých miest
Veci zrýchlite tak, že sa s dotyčnou slečnou zúčastníte viacero rôznorodých akcií a zavediete ju na rôzne miesta. U žien to vyvoláva pocit, že Vás poznajú lepšie a že s Vami zažili toho viacej. Rande, ktoré začína prechádzkou po meste a obzeraním výkladov, nasleduje kúpením si dávno hľadanej knihy alebo potravín, pokračuje malou kávičkou alebo čímsi na zjedenie u ženy vyvolá pocit, že s Vami bola už dlhšie.

Logistika - premiestňovanie
Všetko si naplánujte tak, aby ste jej dali pádny dôvod na návštevu Vašeho domu. Ako príklad si vezmite aktivity, ktoré môžte robiť blízko Vašeho hniezda. Napríklad jej povedzte, že jej chcete ukázať domáce zvieratko, alebo nejaké obrázky, fotky poprípade video.

Noc
Ak je Vašim cieľom sa s dotyčnou slečnou zblížiť na sexuálnej úrovni, mali by ste ju vídať navečer alebo v noci. Aj keď sa zistilo, že ľudia majú najväčšiu chuť na sex poobede, väčšina je zvyknutá asociovať si sex s nočným obdobím a životom. Počkajte, kým sa vonku zotmie.

Vaša osoba
Dohodnite si s ňou stretnutie v čase, keď sa budete cítiť čo najlepšie. Vyberte si čas, keď budete mať náladu konverzovať, zabávať sa a užiť si príjemnú spoločnosť.

Súvisiace články: Elementy úspešného rande, časť 1

Blog sa presťahoval na túto adresu.

0 komentárov:

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro