streda, marca 28, 2007

Základné prvky vzťahu medzi mužom a ženou

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Toto je technika, ako ukázať babe, že Vám to skutočne dochádza a zároveň mocný nástroj k tomu, aby Vás začala vnímať inak ako ostatných.

Doleuvedená odpoveď Vám môže troška ujasniť názor na vzťahy a dá sa použiť ako pred kamarátmi tak aj pred dotyčnou babou, ktorú chcete zbaliť. Ukážete jej, že ste inteligentný, sofistikovaný a že sa toho pod Vašim povrchom skrýva mnoho vecí, len ich treba dať najavo.

Poviete im: Mám novú teóriu na vzťahy a na to, z akých prvkov sa skladá ten ideálny vzťah.

Na začiatok potrebujete VÁŠEŇ. To je vtedy, keď to medzi Vami iskrí, keď sa cítiš byť priťahovaný k osobe, s ktorou si. Niekedy to môže prerásť do hrejivého pocitu priamo tu, pri žalúdku (ukážete jej prstom na žalúdok a jemne sa jej dotknite)a zasiahne celé tvoje telo... je to vtedy, keď stratíš poňatie o čase a naplno sa oddávaš tomu druhému.

Ďalej potrebujete INTIMITU. To je, keď pociťujete úžasné emocionálne spojenie na hlbšej úrovni, akoby ste tú osobu poznali už odmalička a jednoducho je to dané, aby ste boli spolu... a môžeš to cítiť priamo tu, v srdci.

Potom potrebuješ ODOVZDANIE. Filozofovi tomu hovorili zmysel pre "službu"... keď sa cítiš v bezpečí a vieš, že niekto je tu stále pre teba, že sme si obaja zvolili byť spolu je to niekto, s kým si vieš predstaviť svoju budúcnosť.

Všetky vzťahy sú podľa môjho názoru založené na určitom pomere týchto prvkov.

Keď máš iba VÁŠEŇ, ale nie INTIMITU a ODOVZDANIE, tak by to bolo potom len ako taký fyzický rozmar. Niečo ako sex na jednu noc, nič viac, nič menej...

Ak máš iba INTIMITU, a nie VÁŠEŇ či ODOVZDANIE, tak by to potom bolo iba kamarátstvo. Všetci máme také kamarátstva...

Ak máš iba ODOVZDANIE, ale nie VÁŠEŇ či INTIMITU, tak potom by to bol prázdny vzťah. Ako má množstvo manželských párov v dnešnej dobe... čo je dosť smutné.

Potom môžeš mať VÁŠEŇ a INTIMITU, ale nie ODOVZDANIE. Toto je niečo ako aférka... a môžno aj vedomosť, že to je tu a teraz, a že sa to už nikdy nemusí zopakovať, iba znásobuje tú VÁŠEŇ a INTIMITU.

Môžte mať VÁŠEŇ a ODOVZDANIE, ale nie INTIMITU. To je, keď sú ľudia spolu iba kvôli tomu, že sa im páči ich sex.

A samozrejme môžte mať INTIMITU a ODOVZDANIE, ale žiadnu VÁŠEŇ. To je niečo ako keď Vaša babka a dedko sú v partnerstve, ale ani za boha si nemôžu spomenúť, kedy to robili naposledy.

A na záver, ideálne by bolo, ak by boli zastúpené všetky prvky vo vyváženej miere, kde máš tú presnú dávku INTIMITY, ODOVZDANIA a VÁŠNE...

Tak dúfam že to niekoho z Vás inšpiruje a v tomto článku si nájde to potrebné, čo by mu mohlo zväčšiť ÚSPECH u báb.


Blog sa presťahoval na túto adresu.

4 komentárov:

M@RkY povedal(a)...

Fakt parada,ale kto si to ma zapamat?:))

illusion povedal(a)...

tej teorii aj veris, alebo je to len vazne na namotavanie zenskych?

CharismaSeeker povedal(a)...

fuha... ja osobne aj verim...momentalne som v stave ked by som asi nechcel mat vztah bez toho...aby ma baba brutalne nepritahovala, nebola by mi verna a nemali by sme cosi spolocne na hlbsej urovni....

CharismaSeeker povedal(a)...

to m@rky... sak si sprav len vycuc...nemusis vedet setko..:))) improvizuj..:)

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro