pondelok, apríla 30, 2007

Ako nezbaliť babu alebo 25 problémov, ktoré môžu ohroziť Váš úspech

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Našiel som veľmi zaujímavý článok od jedného z mojich najobľúbenejších pick-up inštruktorov, menom Tyler Durden. Tu je jeho voľný preklad:

Tieto veci vidím takmer u každého muža, ktorého učím. Je to jeden z najväčších a najrozšírenejších problémov, ktorý vidím takmer v každom, koho spoznám. Ak to robíte, nebojte sa. Takmer 99% percent nováčikov, ktorý sa dostali do komunity zvádzania ich robia.

Odstráňte tieto problémy, a Vaše úspechy sa neskutočne zvýšia. Problémy, ktoré Vám dole popíšem sú časťou takzvaného prirodzeného zvádzania, alebo ako ich voláme my "Naturals", čo sú muži, ktorí od prírody vedia, ako na ženy a majú s nimi nevídaný úspech.

Tento článok je iba pre tých, čo balia v poli, to znamená, že netlačia do seba informácie len na internete a z kníh, ale v skutočnosti aj niečo robia v reálnom svete. Ak patríte medzi týchto ľudí, čítajte ďalej.

1) Strnulé pohyby, zhrbené, napäté plecia, beriete sa moc vážne alebo Vám moc záleží na výsledku (nebavíte sa, nie ste uvoľnený) - veľmi zjavný znak, že si neveríte, neuvoľnený stav, ktorým si kompenzujete to, že nie ste pripravený vysporiadať sa so všetkým, čo môže prísť. Už ste niekedy stretli niekoho, kto nežmurká, keď sa s ním bavíte?

2) Rozprávate príliš rýchlo - bojíte sa, že sa na Vás ľudia vykašlú a odídu, pokiaľ nepoviete niečo zaujímavé a vtipné.

3) Smejete sa na vlastných vtipoch - ste spoločensky nervózny a snažíte sa zakryť to, že Vás ich reakcia neovplyvňuje.

4) Hovoríte "Však" alebo "Vieš" potom, ako niečo poviete - hľadáte uznanie, že to, čo ste povedali, bola pravda alebo to rozprávate preto, lebo ostatní nie.

5) Nestojíte s nohami rozkročenými aspoň pol metra - bojíte sa, že by ste mohli vstúpiť alebo ohroziť niekoho osobný priestor.

6) Rozprávate príliš ticho alebo hlasno - strach, že sa vnucujete druhým a do ich priestoru (beta správanie) alfa muži sa neboja používať hlas na získanie dominancie. Zároveň však môže byť príliš hlasné správanie chápané ako kompenzácia. Tak, ako chlapi, ktorí nosia tuctové oblečenie a snažia sa zapadnúť medzi ostatných alebo chlapi, ktorí nosia príliš výstredné oblečenie sa snažia kompenzovať. Nájdite si Váš vlastný štýl, ktorý Vám sadne. Niektorí muži nerozprávajú, niektorí zas až príliš. Nájdite si tú zdravú mieru metódou pokus omyl.

7) Hýbete až príliš svojimi rukami, keď rozprávate - snažíte sa udržať si pozornosť ostatných (niekedy to je cool, ale často je to forma kvalifikácie seba samého).

8) Príliš sa nakláňate - prejavujete moc veľkú chuť rozprávať alebo počúvať. Nikdy sa nenakláňajte, bez ohľadu na hlučné prostredie. Docieľte, aby sa žena nakláňala k Vám.

9) Otáčate Vaše telo alebo nohy smerom k nej predtým, ako si to zaslúžila - príliš rýchlo sa pokúšate dostať do fázy rapportu.

10) Naháňate ju, keď odíde - dúfate, že Vás bude počúvať. Ak sa od Vás baba pohne preč, prispôsobte svoju reč tela tým, že sa odvrátite od nej ešte viac. Nenaháňajte ju predsa.... WTF!!?!

To je na dnes všetko... pokračovanie tu.

Blog sa presťahoval na túto adresu.

2 komentárov:

M@RkY povedal(a)...

Pre neskusenych dobre postrehy.Inak myslim si,ze aj mne sa podarilo pri citani tohto blogu zvysit svoju uspesnost.len tak dalej

CharismaSeeker povedal(a)...

Tak to som rad, bo splna to, na co je urceny..:)

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro