piatok, apríla 06, 2007

Bude z nej dobrá frajerka?

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Baby často rozprávajú o tom, ako chcú stretnúť pána pravého. Páni sa však o tom tak často nerozprávajú. Vo všeobecnosti je muž ochotný odpustiť či prehliadnuť zlé charakteristiky, pokiaľ je žena neskutočne krásna. Niekedy však príde ten čas, keď muž hľadá frajerku, ktorá bude nielen krásna, ale bude mať aj iné úžasné hodnoty a s ktorou môže mať hlboké duševné spojenie. Keď predpokladáme, že tento muž chodí do barov, na party a na diskotéky, ako si má nájsť slečnu dokonalú?

Vlastnosti kvalitnej baby

1. Výzor:

Dobre upravená a ktorá ide s módou by malo stačiť. Predstavte si, že sa bude malovať 2 hodiny, bude nosiť úplne nové značkové veci, tie isté šaty nebude nosiť dvakrát, a bude mať tony šperkov. Väčšinou to znamená, že túto ženu si treba vydržiavať a často to vedie iba ku problémom. Popremýšľajte o tom, pokým sa pripravuje tieto 2 hodiny, kvalitná baba číta knihu, maluje, vzdeláva sa alebo robí niečo iné, čím by sa zlepšovala. To, že sa dve hodiny upravuje znamená, že jej výzor je pre ňu nesmierne dôležitý a možno to je jej hlavná ba dokonca jediná devíza. To, čo si o nej myslia iní, pre ňu pravdepodobne tiež znamená veľmi veľa a ktovie, možno má problémy so sebavedomím a preto potrebuje, aby po nej išlo množstvo mužov, aby jej to pohladilo ego.

Moja ideálna baba by bola módna, mala by to správne množstvo make-upu, pekný kukuč a vysoká by bola, tak do 172 cm :)

2. Správanie:

-Faktorom je, koľko toho vypije. Ak sa pravidelne spíja a stráca nad sebou kontrolu, určite to nieje baba, s ktorou by ste chceli chodiť. Zamyslite sa nad tým, či by ste mohli pokojne spávať s vedomím, že takáto frajerka sa vonku zabáva so svojimi "kamošmi" a robí takéto veci.
-Ak náhodou robí oči na barmana, ochranárov alebo na DJ, stojte od nej ďalej. Väčšina dobrých báb s vlastnosťami, ktoré by ste chceli, nepovažuje tento typ ľudí za atraktívnych.
-Mala by mať rada kluby a diskotéky preto, že si tam môže zatancovať a nie preto, že sa tam ide nechať baliť a pozývať na drinky od nadržaných a ožratých chlapov.

3. Spoločenské správanie:

Keď je vonku s kamošmi, baví sa? Množstvo báb, čo poznám chodí von s tým, že si idú užiť večer a pokecať s kamarátkami, pričom sa zabavia a nehľadajú chalanov, nehľadajú nových nápadníkov. Baby si radi zatancujú a radi spoznávajú nových ľudí. Niektoré baby zasa chodia do barov preto, aby si tam našli chalana. Väčšinou sa dajú rozlíšiť podľa správania:

-Sústredia sa na svoju spoločnosť, alebo potajomky okukávajú mužov?
-Užívajú si tanca alebo sa len tak hýbu bez rytmu a otŕčajú sa mužom?

4. Komunikácia s mužmi

Pravidlom tu je, že čím ťažšie ju dostať, tým bude pre Vás lepšia. Chcete, aby Vaša holka bola zmlsaná. Ak nechá ľubovoľného chlapa:

-Kupovať jej drink.
-Tancovať s ňou.
-Rozprávať sa s ňou viac ako minútu

Tak potom má potenciál, že Vás podvedie. Keď sa s ňou zoznamujete, lepšie bude, keď sa Vám otvorí až vtedy, keď budete mať určité spojenie, niečo jedinečné a ona to bude vedieť.

Dúfam, že Vám to pomôže v získaní tej pravej baby a pamätajte, že pravidlá sú nato, aby sa porušovali, čiže sa nemusíte striktne držať tohto článku.


Blog sa presťahoval na túto adresu.

2 komentárov:

Peťo povedal(a)...

Josie Maran vyzera fakt super :) Inak dalsi skvely clanok. Keep going :P

CharismaSeeker povedal(a)...

dikes dikes....dalsia slecna na holenie bude prave josie..:)

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro