utorok, apríla 03, 2007

Elementy úspešného rande, časť 3

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Dnes by som chcel pokračovať tretím a zároveň posledným článkom zo série, ako na úspešné rande. V minulých dvoch dieloch ste si mohli prečítať o základných elementoch úspešného rande, a dnes Vám dám príklady, kam ísť na prvé rande a ostatné tipy. Poďme na to.

Príklady dobrých miest, kam ísť na rande (berte do úvahy, že nie všetky udalosti sú vhodné pre všetky druhy žien)

1) Zoberte ju nakupovať
2) Zahrajte si Frisbee v parku, v Bratislave napríklad v medickej záhrade :)
3) Zoberte ju na koncert Vašeho kamoša
4) Lekcie tancu
5) Prehliadka obrazov alebo hocijakého umenia, najlepšie bude, keď viete k tomu aj niečo povedať
6) Športové stretnutia (záleží od typu baby)
7) Prechádzka parkom alebo starým mestom za podvečernej atmosféry
8) Cyklistika
9) Kávička
10) Čaj vo Vašej obľúbenej čajovni
11) Zábavný park
12) Piknik
13) Bowling
14) Strelnica
15) Rôzne festivaly, teraz v lete ich bude neúrekom

Ako sa správať na rande
Snažte sa zabávať pri akejkoľvek aktivite, ktorú práve vykonávate. Sústrediť by ste sa mali na činnosť, nie na ňu. Nemusíte s ňou stráviť ani každú sekundu, keď ste s ňou na rande. Ako príklad môžem uviesť, že sa nebojíte zatúlať sa k inému tovaru, keď s ňou idete nakupovať. Nenechajte sa ovplyvniť, ak by to náhodou spravila aj ona.

Ak sú na mieste Vašeho rande aj iní ľudia, ktorých poznáte, nebojte sa s nimi rozprávať a predstavte im Vašu slečnu, určite to ocení a môžete ukázať, že ste spoločenská povaha. Čím viac sa budete k žene správať odlišne od Vašeho normálneho správania, tým viac budete znižovať Vašu hodnotu. Jednoducho sa správajte úplne normálne :)

Bozkávanie sa a zvyšovanie sexuality
Dôležité je zakotviť ten správny rámec čo najskôr na Vašom rande. Ak ste ju už pobozkali, pobozkajte ju čím skôr, aby ste jej dali najavo, že Váš vzťah sa odoberá k sexuálnej stránke. Toto Vám pomôže neskôr na Vašom rande, lebo už nebudete musieť zbytočne premýšľať o Vašom prvom bozku a nebudete mať myseľ okupovanú nervóznymi myšlienkami.

Ak ešte nedošlo k Vašemu prvému bozku, pozerajte po čo najbližšej možnej príležitosti urobiť to. Čakanie s bozkom na koniec rande je vec, ktorú zažila s množstvami mužov pred Vami a väčšinou to speje iba k väčšej nervozite, keď sa rande bliži ku koncu. nechajte ju myslieť si, že ju pobozkáte vtedy, keď cítite ten magický okamih a nie vtedy, keď Vám dochádza čas a je to Vaša posledná šanca.

Platenie na rande
Niektorí ľudia zastávajú ten názor, že ak by zaplatili žene čoby len malú kávičku alebo niečo podobné, tak by to vyzeralo, ako že by si ju kupovali. Niektorí zasa zastávajú ten názor, že ženu musia očariť tým, že ju zoberú na drahé a exkluzívne rande. Obe krajné možnosti sú divné, respektíve neprospešné.

Nepoužívajte peniaze a Váš majetok k tomu, aby ste ju očarili.

Ak aj nemáte moc peňazí, tak si naplánujte rande, ktoré Vás mnoho nestoja.

Súvisiace články: Elementy úspešného rande 1, Elementy úspešného rande 2


Blog sa presťahoval na túto adresu.

1 komentárov:

Anonymný povedal(a)...

Hello, always i used to check blog posts here in the early hours in the daylight, as i like to learn more and more.Look into my blog :: natural cellulite treatment

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro