nedeľa, apríla 08, 2007

Keď potrebuje žena spoznať samú seba

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Určite to poznáte, keď Vám žena povie, že potrebuje čas na spoznanie samej seba. Môže to dokonca obmeniť a povedať, že sa musí nájsť, alebo "si pre mňa moc dobrý" alebo ľubovoľné variácie na túto tému.

Ak sa Vám to stane a vôbec nechápete, čo to môže znamenať, tak tým väčšinou myslí toto:

"Správaš sa ako slaboch, nie si pre mňa výzva, mám ťa omotaného okolo krku a už ma vôbec nepriťahuješ tak, ako si ma priťahoval (ak ste ju niekedy priťahovali).Chcem, aby si mi dal pokoj, ale nechcem ťa zraniť, tak ti poviem, že potrebujem viac času na nájdenie samej seba, aby si ma už neotravoval a obmedzil výskyt v mojom živote."

Ak sa stanete príliš predvídateľnými, necháte sa vcucnúť do vzťahu, príliš ste na ňu naviazaný a zamilujete sa skôr, než ste ju spoznali, odoženie to od Vás dotyčnú ženu.

Keď sa veci začnú zhoršovať a cítia, že to medzi nie je ono, namiesto toho, aby si chlapi povedali "Ďalšia" (Čo samozrejme spôsobuje príťažlivosť, lebo máte na výber a nie je jediná), väčšina mužov jej začne vyvolávať omnoho viac, potrebujú byť stále pri nej, sú od nej ZÁVISLÝ, a celkovo robia presne tie veci, čo donúti ženu dať definitívne zbohom.

A nezabudnite, vo všeobecnosti skoro všetky ženy túžia vo vnútri po typických drsňákoch, ktorí jej nelezú do zadku a nechcú si ju kúpiť drahými šperkami alebo inými materiálnymi vecami.

Všetko je to o tom, aby ste robili veci, ktoré mnohým pripadajú tak, že nebudú fungovať. V mysliach ženy: Muži, čo kupujú a lezú do zadku - prehrajú a tí, čo ju prevedú emóciami od vzrušenia, žiarlivosti, zábavy a iných extrémov, čiže Muži, čo sa nedajú skrotiť a majú vlastný cieľ - vyhrávajú.

Zamyslite sa, na ktorý typ muža Vás mamičky odmalička vychovávali? Že je dobré dávať ženám komplimenty, byť ochotný pre ňu urobiť všetko, čo chce a že jej máte splniť všetky jej tajné želania. Zdá sa Vám to povedomé, mne určite.


Blog sa presťahoval na túto adresu.

3 komentárov:

M@RkY povedal(a)...

CharismSeeker,co myslis pod "previest emociami"?Inak musim uznat,ze sa mi to stava casto na zaciatku:sms-ky,komplimenty..a viem,ze to neni ono:)

CharismaSeeker povedal(a)...

noo..myslim tym to...ze...jej das zazit vzrusenie, zabavu, smutok, doveru a rozlicne ine zazitky....

shaman povedal(a)...

naozaj velmi trefny clanok...strucny a vystizny...vyborne

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro