utorok, apríla 17, 2007

Na vzhľade záleží

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Mnohí muži majú zmiešané názory na to, aký výzor ženy priťahuje. Myslia v extrémoch: musíte vyzerať buď ako Brad Pitt, aby ste mohli zbaliť krásnu ženu, alebo môžte vyzerať ako bezdomovec, a aj tak "zasuniete".

Pravda je niekde medzi tým.

Určite ste videli mužov s krásnymi ženami, ktorí vyzerali, akoby robili modelov, a že je s ním kvôli jeho vzhľadu. Na oplátku ste mohli vidieť aj mužov, ktorí vyzerali ako prasce, no mali pri sebe krásnu modelku. Aby ste túto situáciu pochopili lepšie, tak si povedzme niečo o Vašej prvej interakcii s dievčaťom.

Ako hovoria psychológovia, ľudia si o Vás sformulujú pevný názor behom prvých 30 až 60 sekúnd, ktorý sa ťažko, ak nie vôbec zmeniť. Táto schopnosť je špeciálne vyvinutá hlavne u žien. Ako môžte spraviť dobrý prvý dojem? S Vašim výzorom a prístupom. (reč tela, očný kontakt, slová)

A tu prichádza malé tajomstvo všetkých guru zvádzania:

Keď si Vás žena prezerá, nemusí Vám pozerať hlavne na tvár. Pozrie sa na Vaše topánky, či sú čisté alebo nie. Pozrie sa Vám na nechty, či ich nemáte dlhé a špinavé. Prezrie si Vaše oblečenie, ako zapadá s Vašou osobnosťou a Vašim vlastným štýlom a čo dávajú najavo. Mať štýl, ktorý zodpovedá Vašej osobnosti je jednou z najdôležitejších vecí.

My muži babe samozrejme pozrieme na prsia, zadok a skontrolujeme, či má anjelskú tvár. Ženy sa však vždy pozerajú na to ako na veľký celok. Predstaví si, akoby ste spolu asi vyzerali a čo by povedali jej kamaráti, ak by ste šli spolu von.

Ženy neustále pozerajú po uznaní druhých ľudí. Nechcú mať vedľa seba muža, ktorý nevie, ako má vyzerať a správať sa.

Prvým krokom k rýchlemu zlepšeniu šance na úspech je upravenie si vzhľadu.

Môžete si povedať, že vzhľad je niečo, čo nemôžete zmeniť. Toto je úplný nezmysel. Nepotrebujete plastickú operáciu k tomu, aby ste si svoj vzhľad nemohli zlepšiť aspoň o 2 body na stupnici od 1 po 10. Všetko, čo potrebujete, je byť upravený, trendový a mať svoj štýl.

Ak máte na tvári veľké červené vyrážky, vyhľadajte odbornú pomoc. Ak máte vlasy mastné a dlhé, umyte si ich a ostrihajte. Ak sa obliekate ako socka, tak choďte do obchodu a kúpte si nové veci. Nepotrebujete míňať na oblečenie kvantá peňazí. Ak ste príliš chudý, naberte svalstvo v posilovni. Ak ste tučný, držte diétu.

Chápete, čo chcem povedať? Len tým, že sa o seba postaráte, môžte zanechať oveľa lepší prvý dojem.

Aby som to zhrnul, na Vašom vzhľade nezáleží, dokým máte všetko v poriadku.


Blog sa presťahoval na túto adresu.

2 komentárov:

spage povedal(a)...

Kvalitni clanek, ja se sice podle tehlech pravidel ridim uz hodne dlouho, ale pro spoustu lidi bude mit dle meho nazoru velice prinosny charakter

CharismaSeeker povedal(a)...

vdaka...:)

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro