sobota, mája 26, 2007

10 faktov o sexe, o ktorých ste (možno) nepočuli

Blog sa presťahoval na túto adresu.
1. Typická sexuálna aktivita trvá zhruba 15 minút: 10 až 12 minú trvá predohra, 3 až 5 minút trvá skutočný pohlavný styk. No neviem, ako u Vás, ale u mňa to neplatí:)

2. Ľudia nie sú jediným nadržaným živočíšnym druhom, ktorý má sex pre potešenie. Delfín a určitý druh šimpanza sa tiež venujú tejto príjemnej činnosti mimo svojho reprodukčného cyklu.

3. Aj keď viagra poukázala na veľký počet mužov s určitou dysfunkciou (postihuje 10 až 12 percent mužov), častejším problémom je však predčasná ejakulácia (24 až 27 percent). V Amerike sa skúma liek menom dapoxetine, ktorý by mal byť odpoveďou na tento problém.

4. Zvýšte si teplotu okolia pri sexe...orgazmus môže byť pri vyššej teplote intenzívnejší. To známe začervenanie pokožky je výraznejšie v teplejších podmienkach a jej aj indikátorom sily orgazmu.

5. Ak žena pri sexe dosiahne vyvrcholenie, tak je omnoho náchylnejšia k počatiu dieťaťa. Sťahy svalov pri orgazme totiž dopravia semeno ďalej, ako bez orgazmu.

6. Homosexualita nie je jedinečnou doménou ľudskej rasy. Mnoho druhov bolo prichytených pri homosexuálnej aktivite. Z cicavcov majú k homosexualite najväčšie sklony netopiere.

7. V ľubovoľný deň sa miluje až 400 MILIÓNOV ľudí na Zemi. Každý jeden zo sedemnástich sa dnes bude venovať sexuálnej aktivite. Keď to chceme rozobrať ešte podrobnejšie, v každý okamih sa miluje asi 4000 ľudí.

8. Sex lieči bolesti hlavy. Endorfíny, ktoré sa vylučujú pri sexuálnej aktivite nielenže spôsobujú krásny pocit, ale tlmia aj bolesť. túto informáciu môžte použiť proti partnerovi, keď sa bude vyhovárať na bolesti hlavy. :)

9. Mnoho starších ľudí má pohlavný styk. Vo veku 70 rokov je potentných asi 73% mužov a z žien, ktoré majú 80 rokov sa sexu venuje asi 30%.

10. 70% žien by radšej jedlo čokoládu ako sa s niekým milovalo. O čom to asi hovorí?

Zdroj

Blog sa presťahoval na túto adresu.

0 komentárov:

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro