štvrtok, mája 24, 2007

5 mýtov o zvádzaní

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Guru zvádzania menom Swinggcatdobrý článok o tom, aké predstavy kolujú o zvádzaní v mysliach mužov.

Mýtus číslo 1: Atraktívnym mužom ste iba vtedy, ak robíte to, čo Vám žena povie.

Ak ste jedným z vehementných zástancov tohto názoru, tak by ste sa na to mali ihneď vykašlať. Keď sa snažíte, aby sa do Vás žena zamilovala na základe toho, že robíte všetko to, po čom jej srdce zapiští, tak ste na dobrej ceste k transformácii svojho ega na uzlík nervov. Ženy preferujú tmavých, vysokých mužov s tučným kontom. Naviac, ak sa im chcete ešte viac zapáčiť, tak by ste si mali vytvarovať krásne svaly na bruchu a perfektný zadok. Ak náhodou nieste takto obdarený, ešte vždy si môžete nechať voperovať silikónové implantáty do Vašej zadnej časti. Samozrejme, toto všetko je očividná hlúposť.

Ak si naozaj myslíte, že ženy priťahujú muži, čo skáču podla toho, ako ona povie, tak ste na veľkom omyle. Ak by to bola naozaj pravda, nepoznal by som potom mužov malých, tučných, chudobných a plešatých, ktorí majú nevídané úspechy s nežnejším pohlavím.

Príťažlivosť je o tom, aby ste vytvorili v žene emócie potreby, chtíču a túžby po Vás a Vašej spoločnosti. Aj keď moji tuční, škaredí a chudobní kamaráti nespĺňajú predstavu o ideálnom mužovi, stále majú úspech v generovaní tých kritických emócií. Toto je tajomstvom ich úspechu.

Jednou z najlepších vecí, akú môžete urobiť je, že sa žena bude snažiť vyhovieť Vašim predstavám o ideálnej žene. Ak ste s babou na rande, tak sa netvárte ako trtko bez chrbtovej kosti a ani náhodou sa jej nepýtajte: "Tak čo, akú mám zatiaľ šancu?" Práve naopak, ak spraví čosi, čo nezodpovedá Vašim štandardom, dajte jej pocítiť že stráca šancu, a to veľmi rýchlo.

Mýtus číslo 2: Ak má žena vyššiu hodnotu, nemôže sa do Vás zamilovať.

Toto je aj trochu pravda. Nechajte ma vysvetliť. Ak zbadáte ženskú a vo Vašej mysli si ju ihneď postavíte na oltár a predstavujete si, že je bohyňa krásy, tak idete silnou zbraňou proti sebe samému. Staviate sa do situácie, že ona je cena, a vy musíte bojovať o jej priazeň. Ako môžete asi tušiť, ženy nepriťahujú muži, ktorí nevidia samých seba ako hlavnú cenu.

Akú lekciu sa môžte naučiť? Objektívna hodnota nejestvuje, iba vnímaná hodnota. Aj keď ženy obyčajne nepriťahujú muži, ktorí majú nižšiu hodnotu ako oni samé, môžte toho dosť spraviť, aby ste zlepšili svoju situáciu. Pri ľubovoľnej konverzácii so ženou sa nastavuje meta-rámec alebo podstata, kto má vyššiu vnímanú hodnotu. Ak dovolíte žene, aby jej hodnota bola omnoho vyššia, ako Vaša, tak podvedomo nastavujete taký rámec, ktorý ju stavia do stavu hlavnej ceny.

Kľúčom je teda prestať sa zaoberať vecami, ktorými Vás môže prevyšovať a oberať o Vaše sebavedomie. Ak sa kedykoľvek cítite škaredý, priblblý alebo nedostatočne cool pri interakcii so ženou, tak zmente svoj cieľ zamerania. Pozerajte sa na vec z nadhľadu. Uvedomte si, že pri prvom styku so ženou si o nej vytvoríte mienku na základe určitých detailov, ktoré si na nej všimnete. Táto predstava je väčšinou veľmi vzdialená od skutočnej verzie. Ak sa cítite byť ohrozovaný jej krásou, tak si predstavte, ako asi vyzerá ráno, keď sa nenamaľuje. Ak sa začnete zaoberať tým, ako moc ste od nej starý, tak si ju predstavte vo Vašom veku... a tak ďalej. Kľúčom je, nenechať si zobrať Vašu kontrolu nad rámcom situácie.

Mýtus číslo 3: Ak chcete na seba ženu namotať, musíte zdielať jej záujmy a koníčky.

Tento patetický názor na randenie je kolektívnym výsledkom množstva neužitočných kníh o randení, ktoré sa predávajú vo Vašom kníhkupectve. Tieto knihy Vás trénujú, ako byť poslušným psíkom na vodítku, ktoré drží kto iný ako žena.

Mýtus nemôže byť ďalej od skutočnosti. Ženy sú priťahované k mužom, nie k malým psíkom.

Hypoteticky povedané, predstavte si, že randíte so ženou, ktorej vášeň je hudba, niečo ako Britney Spears alebo Aguilera. Vy ale neznášate tento typ hudby a radšej by ste počúvali škripot nechtov o tabuľu, než takýto humus. Čo by ste mali robiť? Tváriť sa, že milujete Britney, alebo povedať jej, že ju nenávidíte.

Aj keď to znie kontraproduktívne, hranie sa, že máte radi čosi, čo aj dotyčná osoba, je veľmi neatraktívne. Mať odvahu povedať žene, že niečo nenávidíte môže viesť k tomu, že ocení Vašu úprimnosť.

Neodporúčam, aby ste žene hovorili o všetkých veciach, ktoré nenávidíte, to určite nie. Ak ofrflete každý jej koníček, tak z Vás nebude moc nadšená. Bude Vás pokladať za nešťastného a nudného človeka. Vtedy, keď ste v kontakte s ľuďmi, ktorí zdieľajú Vaše koníčky a záujmy ich môžte využívať. Ja osobne milujem, keď som v kontakte s ľuďmi, ktorí mi ukážu niečo nové. Toto je spôsob, akým sa rozvíjam a ako si zlepšujem svoju osobnosť.

Ak falošne ukazujete, že sa zaujímate o to isté, ako druhá osoba, len preto, že si chcete získať ich priazeň, tak doslova dávate druhej osobe Vaše "gule na podnose". Nerobte to. Nedávajte preč Vašu silu. Je to jedna z najneatraktívnejších kvalít, aké môžete mať.

Mýtus číslo 4: Žena sa s Vami vyspí iba po dlhej dobe "dvorenia sa".

Tak tento mýtus je totálna blbosť. Moje životné skúsenosti ma neustále utvrdzujú v tom, že tento názor sa nezakladá ani na kúsku pravdy. Ženy sex milujú a môžu byť minimálne tak chtivé, ako muži.

Ak neveríte, tak si zadovážte kamarátku, ktorá Vás nechce ako frajera. Tým pádom sa nebude zaoberať tým, čo si o nej myslíte, a môže dať najavo jej sexuálnu stránku. VAROVANIE: Toto malé nahliadnutie do hlbín ženskej sexuality Vás môže vystrašiť - nie je pre slabšie povahy. Dozviete sa, že ženy si vychutnávajú sex minimálne tak, ako muži, ak nie viac. Takisto by som nebol prekvapený, ak by Vám povedala, koľko mala románikov na jednu noc, koľko rýchloviek s neznámymi mužmi už zažila.

Mnoho žien sa bojí vyspať sa s mužom, pretože nechcú byť súdené ako štetky. Je celkom sranda, ak si ženu doberáte s tým, že je na Vás príliš sexuálne agresívna.

Väčšina mužov, ktorí majú neuveriteľnú schopnosť vyspať sa so ženou hneď po tom, ako ju spoznajú, dokáže vyvolať v žene pocit pohodlia a pocit, že nebudú súdené, ak budú otvorene rozprávať o svojej sexualite. Toto je samozrejme v kontexte, že ste ženu iba spoznali. Nebudete predsa podporovať promiskuitu vo Vašej priateľke alebo manželke.

Mýtus číslo 5: Ak nie ste momentálne dobrý v oblasti zvádzania a vzťahov so ženami, tak sa nikdy nezlepšíte.

Jednoducho to nie je pravda. Počas svojho života som mal možnosť spoznať množstvo ťuťmákov, v ktorých nik neveril, ako sa transformovali do jedných z najlepších zvodcov, akých som kedy poznal. V mnohých prípadoch skončili lepšie, ako muži, ktorí majú túto oblasť života zvládnutú už odmalička.Je to asi tým, že sú neuveriteľne motivovaní zvládnuť túto stránku svojej osobnosti.

Tento sabotujúci myšlienkový prúd je primárne rozširovaný ťuťmákmi, ktorí toho so ženami moc nedosiahli.

Mám kamarátov, ktorým psychológ povedal, že ak nie sú dobrý v oblasti zvádzania, tak ani lepší nebudú. Že spravia lepšie, ak sa usadia so ženou, ktorá nie je až tak žiadaná.

Niektorí muži, ktorí nemajú takmer žiaden úspech u žien sa Vás budú snažiť odradiť a budú Vám hovoriť, že ak ste sa tak nenarodili, tak Vám už nič nepomôže. Je to úplná hlúposť. Dokázať sa dá takmer všetko, čo si zaumienime. Vyvarujte sa takýchto kamarátov.

Niektorí zvodcovia sa Vám budú snažiť povedať, že majú úžasné schopnosti vďaka talentu. Neverte im, eliminujte ich myšlienky.

Všetci, čo roznášajú takíto spôsob myslenia by mali byť z Vašeho života vymazaný. Tieto myšlienky Vás budú infikovať a sabotovať. Vyhýbajte sa im ako nejakej zákernej chorobe.

Ak sa Vám článok páčil, hlasujte.

Zdroj
Blog sa presťahoval na túto adresu.

3 komentárov:

Lou povedal(a)...

Čau, super článek, asi jako 90% ostatních .. máš to tu dobré, plno zajímavého čtení a nejen o svádění, i když to je asi hlavní téma. Každý takový článek je inspirující.

CharismaSeeker povedal(a)...

Diky moc...pozri novu stranku na adrese www.charisma-seeker.com

odyn povedal(a)...

Zdravicko ako zacal som toto vsetko citat iba vcera ale prsne tak ako tu kolega povedal tieto članky su velmi zaujmave a VAZNE naucne co je asi hlavnou prioritou tychto clankou budem to citat dovtedy pokym neprestanes doplnat nove a nove clanky. vela stastia:)

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro