nedeľa, mája 27, 2007

Zaiste fascinujúci moderátor TV Nautik

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Tak toto som ešte nevidel. Ak Vám tento mladý a nádejný moderátor nezmení náladu, tak teda neviem. Ja som sa na ňom geniálne pobavil. Enjoy:)


Blog sa presťahoval na túto adresu.

6 komentárov:

Anonymný povedal(a)...

neuveritelny psychac.

SuperStar povedal(a)...

Pohoda, ale mas tam chybu v clanku.
Ma tam byt: BEZNADEJNY MODERATOR ;)

Medzi vtipnym a odpudivym je niekedy fakt mala hranica ako pozeram...

CharismaSeeker povedal(a)...

heh..:) dobry postreh....

Anonymný povedal(a)...

Tak toto sú tie "4%" populácie?!! :)))))Dobreeeee!:)Byť dnes priteplený, mentalne postihnutý a metrosexuál je výhodné a populárne:)A hlavne treba ísť do nejakej lacnej inteligentnej reality show!!!!Vďaka, pobavilo ma to!Len tak dalej!:)
S pozdravom,Foresthill

Anonymný povedal(a)...

Je to otrasné. Nautik !!! Dal si sa pozerať, občas som ťa prepol. Ale teraz, keď tam ukazuješ tých prihriatych, je to otrasné! Myslíš
si, že keď sú teraz homoši v "móde",zvýšiš tým sledovanosť? Veď je to fakt až odpudivé..Normálny ľudia to budú ťažko sledovať, iba ak chvíľočku - na registráciu odporu..
Nemám nič proti teplým, ale prečo sa tí tam musia takto dorábať a predvádzať. Nemôžu to normálne odmoderovať??? Potom sa nečudujme, že väčšina normálnych je z "inakých" dnes znechutená a neznáša ich....A vy tomu napomáhate!!!!To prišlo globálne oteplovanie už aj do TV Nautik????
To už radšej tam dajte tú vychrtlú milionárovú handru....
pozdravuje Krtkovič

Anonymný povedal(a)...

je to hamba celej gay komunity a potom sa čudujeme že nás takto vníma národ keď sa pred celým svetom prezentujeme prostredníctvom takýchto katastrof, ktoré zďaleka nereprezentujú väčšinu gay komunity. A na margo Nautiku, postupne sa dá čím ďalej menej pozerať, keby sa stratil z vysielania, asi by si to už ani nikto nevšimol

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro