streda, júna 06, 2007

Prvý dojem a ako ho vylepšiť

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Dostal som email od učiteľa zvádzania menom Gambler, v ktorom popisuje základné prvky prvého dojmu, ktorý robíme na ľudí v našom okolí, ale hlavne na baby. Poďme sa naň teda pozrieť bližšie. Každý proces zvádzania sa začína ešte predtým, ako niečo babe poviete. Vytvára si o Vás názor v okamihu, keď Vás zazrie.

1. Vyzerajte, že sa bavíte

Väčšina mužov sa v baroch a kluboch nezabáva. Stoja vedľa seba, znudene pozerajú okolo seba, kým nepríde nejaký cieľ a občas si niečo povedia. Nevyzerajú, že si užívajú spoločnosť toho druhého a dá sa o nich usúdiť, že sú iba na takzvanom love.

Všetko toto ide proti nim a vytvára o nich zlý prvý dojem. Keď vidíte okolo seba ľudí, ktorí sa zabávajú, máte chuť sa k nim pridať a zabávať sa s nimi. Zdajú sa Vám priateľskejší, bezpečnejší, atraktívnejší. Aj keď sa nebavíte, snažte sa tak aspoň pôsobiť na svoje okolie. Snažte sa mať väčšiu energiu, než ľudia naokolo, usmievajte sa a majte otvorenú reč tela.

2. Keď ide okolo Vás potenciálny cieľ, nečumte na ňu

Nestojte vedľa Vašeho parťáka rameno vedľa ramena. Stojte oproti sebe a ponad jeho plecia si nenápadne prezrite prichádzajúce ženy. Ak ste si to ešte nevšimli, robia to tak aj ženy. Už len toto Vás separuje od ostatných.

3. Buďte tým zábavným, spoločenským chalanom

Ak Vás žena spozoruje, že stojíte pri bare, nudíte sa a potom sa rozhodnete k nej pristúpiť, vyčaríte na Vašej znudenej tvári obrovský úsmev a dotyčná ihneď spozná, že je umelý. Ak sa bavíte s okolím, rozprávate sa s barmanmi, poznáte zamestnancov a potom sa rozhodnete spoznať dotyčnú ženu, tak bude omnoho prístupnejšia, lebo vidí, že talk to robíte so všetkými ostatnými, že je to vo Vás a že ste prirodzene spoločenská povaha, ktorá rada spoznáva nových ľudí.

4. Neobliekajte sa tak, ako ostatní

Pravidlom by tu malo byť, že Vaše oblečenie vzbudzuje pozornosť, že sa dá komentovať vhodným spôsobom. Ak baba nemôže povedať, že sa jej páči Vaše tričko, rifle alebo bunda, môže to znamenať, že sú tuctové, že sa jej nepáčia.

Nemusíte nosiť exotické oblečenie, stačí, ak máte na sebe niečo, čo vypovedá o Vašej povahe, o Vašom charaktere, že dokážete vyniknúť medi ostatnými. Ak nemáte peniaze, tak sa zamerajte hlavne na topánky a bundu.

5. Buďte upravení

Ženy spozorujú aj ten najmenší detail. Vyčistite si nechty, ostrihajte si vlasy, oholte sa. Aj tie najmenšie veci dokážu ženu odradiť od interakcie s vami.

Blog sa presťahoval na túto adresu.

3 komentárov:

Anonymný povedal(a)...

nemam to teda presne zmereny, ale rekl bych, ze vetsi uspechy mam se strnistem nez s hladkou tvari...
ve spojeni s trosku "drsnejsi"(takova ta oslehana, zkusena..) vizazi a metodou ve stylu cocky funny od D. DeAngela to neni vubec spatny.
Spage

CharismaSeeker povedal(a)...

Samozrejme ze pekne upravene strnisko ma svoje caro..:)

Anonymný povedal(a)...

jtzhzzdrl www.newdiscountlouisvuittonhandbag.com lohihiqpo [url=http://www.newdiscountlouisvuittonhandbag.com]louis vuitton handbag[/url] mrixdggnf
fswxnfxbt www.louisvuittonluggageonline.com fhaiyajqd [url=http://www.louisvuittonluggageonline.com]cheap louis vuitton bags uk[/url] wixmdewml
fjvjohmxo www.newdiscountlouisvuittonhandbags.com zwqtaezlt [url=http://www.newdiscountlouisvuittonhandbags.com]discount louis vuitton bags[/url] zagxqvipc
njldkflni www.louisvuittononsaleshoes.com bobtqguhf [url=http://www.louisvuittononsaleshoes.com]louis vuitton bag[/url] nrnwbbpfi
jztpapheo www.louisvuittonhandbagsdiscountsale.com gggtolweq [url=http://www.louisvuittonhandbagsdiscountsale.com]louis vuitton handbags outlet[/url] pjnrawbho

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro