sobota, júna 09, 2007

Trick or Treat od Derren-a Brown-a, epizódy 4,5,6

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Skončila sa séria Trick or Treat od legendárneho manipulátora a iluzionistu menom Derren Brown.

4 Epizóda: Hlavnou obeťou tejto epizódy sa stane 21 ročná Yshani, ktorú naučí hrať na klavíri tak, že bude schopná zahrať pred veľkým a kvalitným publikom v priebehu jedného týždňa. Postranný dej zachycuje Derrenovu snahu telepaticky preniesť určité slovo a vnoriť ho do mysle človeka. Popritom sa z Derrena stane čašník, ktorý dokáže čítať myšlienky svojich hostí.5 Epizóda: V tejto epizóde dá pocítiť jednému mladému, aké to je, keď sa z Vás stane blázon. Najprv ho prepadne taxík, odvezie ho do tajomnej uličky, tam podpíše zmluvu a už je plne v rukách Derrena. O dva týždne dostane špecifické inštrukcie a dostaví sa do miestnosti, kde sa dokoná dielo zla a stane sa z neho doslova šialenec na určitú dobu, ktorý behá po meste a pohoršuje ľudí. Postrannou snahou Derrena je presvedčiť jedného muža o mocnej sile krištáľov.6 Epizóda: Tak toto bola fakt haluz. V tejto časti sa Derren odhodlal dopriať mladej psychologičke pocit, aké to asi je myslieť si, že je mŕtva. Nafinguje dopravnú nehodu a zamení herečku, pričom obeť sa bude len nemo prizerať, ako jej bezvládne telo odváža záchranka.Blog sa presťahoval na túto adresu.

4 komentárov:

Anonymný povedal(a)...

ja len ze v tej 5. epizode ked si vyberala dievcina tie karty tak T-ecka na kartach smerovali dolnou stranou tohto pismena najprv do prava a ked to prepli na druhu kameru smerovali uz do lava

Anonymný povedal(a)...

tak nevem ci jej te karty vymenil aby si vybrala tu co chce on abo sa dohodli a jej kartu vymenil :D

Anonymný povedal(a)...

som sa pomylil v 4tej to bolo

CharismaSeeker povedal(a)...

No ono tie karty su take..ze ked sa na nu pozries z jednej strany..tak je trick...ked z druhej..tak je treat...robi to preto..aby je ho obet nemala kontolu nad tym..co si vyberie.:)

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro