pondelok, júla 02, 2007

Ako vytvoriť so ženou pocit Spojenia

Blog sa presťahoval na túto adresu.
Guru zvádzania Gambler rozposlal ďalší zo svojich newsletterov na tému, ako vytvoriť hlboké emotívne spojenie medzi mužom a ženou. Poďme sa teda na to pozrieť:

Schopnosť vytvoriť rýchle a pevné spojenie medzi mužom a ženou sa dá trénovať, ako každá iná schopnosť. Množstvo mužov robí chyby v tom, že sa rozprávajú o veciach, ktoré im pripadajú logicky správne, nepočúvajú ju a všetko to, čo žena povie sa snažia priradiť na svoju osobe. Všetko toto bojuje proti nim a zabraňuje to vytvoriť v žene príjemné pocity z dobrej a nevšednej konverzácie. Tu sú určité tipy, ktoré by Vám mali pomôcť:


1) Nesnažte sa stotožniť so všetkými vecami, ktoré Vám o sebe povie

Keď Vám žena povie o určitej skúsenosti, ako príklad by sme mohli uviesť dovolenku v Thajsku, tak množstvo mužov robí chybu v tom, že začnú ihneď rozprávať o čase, keď tam boli alebo povedia, že tam nikdy neboli. Namiesto toho si snažte predstaviť, aké to asi mohlo byť, prechádzať sa po pláži, aká tam bola spoločnosť, čo všetko dotyčná slečna mohla prežiť. Po chvíľke, keď hovorí o sebe, môžte prejsť na Vaše zážitky.

2) Používajte to, čo Vám o sebe prezradí
Pri konverzácii sa dozviete o druhej osobe toho veľmi veľa, o jej pocitoch, náladách, schopnostiach a zážitkoch. Môžete tieto užitočné poznatky ignorovať a ihneď začať rozprávať o sebe, alebo ich využiť a vybudovať medzi Vami silnejšie spojenie.

3) Snažte sa mať oči na stopkách - všímajte si detaily
Všimnite si detaily, čo sa týka jej vzhľadu, oblečenia, správania sa a podobne. Ženy vynakladajú veľa úsilia nato, aby vyzerali čo najlepšie. Ich kabelka môže ladiť s opaskom, topánkami, náušnicami alebo oblečením. Mnoho mužov si to nevšimne. Šperky majú často v pozadí určitý príbeh, tak z toho vydolujte čo najviac.

4) Prejavte empatiu
Ak niekoho niečo zaujíma, je to jeho vášeň, alebo má inú citovú väzbu k určitej veci alebo osobe, môžete zareagovať troma spôsobmi. Prvou možnosťou je povedať "aj ja", druhou je odporovať a treťou a tou najlepšou je ukázať jej, že rozumiete, prečo prechováva určitý pocit. Ak má niekto rád varenie, nemusíte ho mať rád tiež, aby ste jej ukázali, že viete, čo cíti. Povedzte jej Váš názor vo forme otázky, prečo si myslíte, že to tak je.

5) Rozprávajte o veciach, ktoré vzbudzujú pocity a vášeň
Pozorne pozerajte po veciach, ktoré v nej vzbudzujú silné pocity. Môžu to byť osoby, koníčky alebo veci. Snažte sa o tom zistiť viac a ak ste náhodou prišli na jej vášeň, určite sa snažte toho zisti´t o nej viac.

Blog sa presťahoval na túto adresu.

0 komentárov:

Súvisiace články podľa označeniaWidget by Hoctro